Kupujemy nowe mieszkanie w Poznaniu

Nowe mieszkania od dewelopera sprzedają się bardzo dobrze pod warunkiem, że zostały zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Z pewnością osoby, które planują kupić nowe mieszkanie w Poznaniu powinny zainteresować się tymi, które właśnie powstają w dzielnicy Winogrady. 

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Winogradach?

Winogrady są jedną z bardziej popularnych dzielnic Poznania. Tym co wyróżnia tę dzielnicę spośród innych jest doskonała infrastruktura. W sąsiedztwie nowego osiedla są zarówno sklepy, przychodnia, jak i apteka i przedszkole. Atutem nowych mieszkań na Winogradach jest także to, że w dzielnicy jest mnóstwo terenów zielonych. Nowe osiedle sąsiaduje z kilkoma parkami, między innymi z parkiem Cytadela i parkiem Szelągowskim. Liczne trasy rowerowe przebiegające w sąsiedztwie osiedla to kolejny jego atut. Do tego nowe osiedle ma doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta. 

Mieszkanie na Winogradach: inwestycja dla najbardziej wymagających

Osoby zdecydowane zamieszkać na nowym osiedlu mają do wyboru mieszkania o bardzo różnym metrażu i różnej liczbie pomieszczeń. W ofercie są zarówno mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz kawalerki. Każdy, kto zamierza kupić mieszkanie na Winogradach znajdzie więc takie, które najlepiej mu odpowiada. Obszerne balkony, funkcjonalny rozkład, miejsca parkingowe: to wszystko znajdą lokatorzy nowych mieszkań na Winogradach.