Zalety mieszkania na Wildzie

Chcesz kupić mieszkanie w Poznaniu i zastanawiasz się nad lokalizacją? Wybierz lokal na Wildzie! To dzielnica, która od północy graniczy z centrum miasta a od wschodu oddzielona jest Wartą i malowniczymi terenami nadrzecznymi.

Wszędzie blisko

Najważniejsza jest lokalizacja i zminimalizowanie czasu potrzebnego na dojazdy do pracy czy po zakupy. Kupując wymarzone mieszkanie na Wildzie będziesz miał wszędzie niedaleko:

  • do centrum,
  • do galerii handlowych – Avenida, Stary Browar, Kupiec Poznański, Posnania,
  • do dworca autobusowego i kolejowego,
  • do kina,
  • na basen i lodowisko,
  • na siłownię.

Komunikacja publiczna

Wilda jest dobrze skomunikowaną dzielnicą Poznania. Podróżować możemy paroma liniami dziennych tramwajów oraz autobusów, również podmiejskich, w różnych kierunkach – centrum, Ogrodów czy Strzeszyna. Swoje trasy mają tu również autobusy nocne.

Lokalne sklepy

Centrum Wildy to dawny plac Bismarcka czyli współczesny Rynek Wildecki. Kupując mieszkanie w tej dzielnicy będziesz miał dostęp do świeżych, lokalnych produktów żywnościowych z naturalnych upraw: pomidorów, ziemniaków, truskawek, jabłek itp.

Gastronomia

Bogata oferta lokali gastronomicznych to możliwość wyboru. Wilda oferuje restauracje o różnym profilu, bistra, puby i knajpy. Żeby zjeść coś na tzw. mieście, nie musisz jechać do centrum. Choć możesz, bo to niedaleko.

Architektura

Kupując mieszkanie na Wildzie będziesz mógł podziwiać architekturę. To dzielnica z duszą – stare kamienice, ukryte na podwórzach ogródki i zielone parki, sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu.