Sklep z artykułami dla brodaczy

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na noszenie zarostu. Z brodą czy wąsami można wyglądać świetnie, ale pod warunkiem, że będą one naprawdę zadbane. Na szczęście mężczyźni z zarostem nie mają dzisiaj najmniejszych problemów z zakupem dobrej jakości kosmetyków.

Jaką ofertę przygotował sklep dla brodaczy?

Barber shop nazywany jest często po prostu męskim sklepem. Wynika to z faktu, iż asortyment barber shop adresowany jest do mężczyzn, a w szczególności do brodaczy i mężczyzn z wąsami. Barber shop oferuje głównie akcesoria do golenia. Wśród nich są produkty marki Proraso.

Proraso to włoska firma założona w 1948 roku. Pierwszym produktem wyprodukowanym przez firmę Proraso był krem przed goleniem. Wkrótce na rynku ukazał się krem do golenia. Produkty marki bardzo szybko zdobyły uznanie wielu klientów. Dzisiaj oferta marki jest niezwykle bogata i obejmuje kilka różnych linii. Sklep brodacza, który chce być uważany za profesjonalny koniecznie musi mieć w ofercie kremy produkcji włoskiej marki Proraso.

Nie tylko kremy przed i do golenia

Oczywiście sklep brodacza oferuje nie tylko kremy przed i po goleniu. Asortyment tego sklepu jest zdecydowanie bardziej bogaty. Akcesoria do golenia to między innymi szeroki wybór grzebieni oraz szczotek do brody i wąsów. W sprzedaży dostępne są także takie akcesoria do golenia jak brzytwy oraz tradycyjne i jednorazowe maszynki.

Sklep brodacza oferuje nie tylko akcesoria do golenia. Można w nim zakupić również męskie kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów.