Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu i energetyki

Grupa ASTAT to dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i energetyki. Firma oferuje zarówno nowoczesne produkty, jak i profesjonalne usługi z zakresu miernictwa czy zarządzania energetycznego. Rozległe know-how, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży, oraz fachowe wsparcie to jedne z największych zalet firmy.

Bogaty wybór rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i energetyki

Oferta grupy ASTAT jest niezwykle rozbudowana. Tym, co odróżnia ją na tle konkurencji jest między innymi jej kompleksowość. Można w niej znaleźć wszystkie komponenty, jakie są niezbędne dla przedsiębiorstw z danej branży. Grupa ASTAT oferuje produkty i usługi z zakresu automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej, kabli i osprzętu kablowego, zarządzania energetycznego i jakości energii elektrycznej, kompatybilności energetycznej EMC, miernictwa, szaf i obudów przemysłowych, taśm i klejów przemysłowych.

Produkty i rozwiązania dla przemysłu sprawdzone w praktyce

Rozwiązania oferowane przez ASTAT to produkty najwyższej jakości, od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Firma przykłada dużą wagę do tego, aby dostarczane przez nią rozwiązania były niezawodne. Tak, żeby klient był maksymalnie zadowolony z otrzymanych produktów czy usług, z których skorzystał.

Niewątpliwym atutem firm z grupy ASTAT jest profesjonalne podejście do obsługi klienta. Grupa posiada rozbudowaną sieć doświadczonych doradców, którzy zawsze służą fachowym wsparciem technicznym, nie tylko w siedzibie firmy ASTAT, ale także z możliwością dojazdu do klienta.