Mieszkanie w Mosinie – synergia między spokojną okolicą, a miejską infrastrukturą

Zaufany i wiarygodny deweloper oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w Mosinie, niedaleko Poznania. Jest to spokojna okolica, która sprzyja rekreacji, a jednocześnie posiada rozwiniętą infrastrukturę miejską. Osiedle deweloperskie składa się w sumie z 4 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdują się nowoczesne i komfortowe mieszkania o funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz z licznymi udogodnieniami. Różnią się one między innymi pod względem metrażu. Jeśli chciałbyś kupić nowe mieszkanie w Mosinie masz do wyboru różne możliwości:

  • kawalerki 2-pokojowe, idealne singli i par
  • mieszkania 3-pokojowe, odpowiednie dla rodzin z dziećmi
  • mieszkania 4-pokojowe, czyli coś dla bardziej wymagających, dla którym ważnym kryterium komfortu jest duża przestrzeń mieszkaniowa.

Nowe mieszkanie na sprzedaż w Mosinie: z tarasem/balkonem i w pięknej okolicy

Kupując mieszkanie deweloperskie na parterze zyskujesz przestronny taras, natomiast przy zakupie lokalu na wyższym piętrze możesz liczyć na przeszklony balkon. Mieszkania na sprzedaż w Mosinie są dostępne w wersji z osobną kuchnią lub z aneksem kuchennym. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Dogodna lokalizacja osiedla zapewnia szybkie połączenie z centrum Poznania, zarówno autem, jak i pociągiem czy środkami komunikacji miejskiej.

O jakie dodatkowe korzyści zadbał deweloper?

Oferowane nieruchomości przyciągają także dodatkowymi zaletami, wśród których warto wymienić:

  • liczne miejsca postojowe, w większości usytuowane w przestronnych i bezpiecznych garażach podziemnych,
  • atrakcyjne położenie nowych mieszkań na sprzedaż, ponieważ w pobliżu Mosiny znajdują się lasy, atrakcyjne trasy rowerowe czy zadbane alejki spacerowe. Samo osiedle otoczone jest enklawą zieleni, która pozwala przyjemnie wypocząć po całym dniu pracy,
  • plac zabaw na terenie osiedla, bezpieczny i atrakcyjny dla najmłodszych mieszkańców,
  • solidne ogrodzenie,
  • możliwość dojazdu do centrum Poznania w niespełna 30 minut,
  • komórka lokatorska przypisana do każdego mieszkania deweloperskiego, która świetnie sprawdzi się jak spiżarnia czy magazynek.

Do zakupu nowego mieszkania w Mosinie zachęca także wyjątkowo ciekawa architektura osiedla. Budynki przyciągają wzrok czystą i minimalistyczną formą elewacji. To samo można powiedzieć o wnętrzach.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Mosinie?

Szukasz ciekawej inwestycji mieszkaniowej koło Poznania? Zależy Ci na przystępnej cenie? Poszukujesz komfortowego mieszkania deweloperskiego, a może zależy Ci na wersji “pod klucz”, tak by móc od razu zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy? W takim razie świetnie trafiłeś, ponieważ nowe mieszkania na sprzedaż w Mosinie spełniają wszystkie te wymagania. Jest to miejsce przyjazne dla każdego, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli i par. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz swobodnie skonsultować się z deweloperem, który oferuje także profesjonalne doradztwo finansowe. Zainwestuj w lepszą przyszłość, mieszkaj w komfortowych warunkach i ciesz się pięknem okolicznej przyrody: kup nowe mieszkanie w Mosinie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.