Mieszkania pod klucz nad morzem

Mieszkania pod klucz nad morzem to doskonała propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku. Apartamenty Koło Brzegu to inwestycja dewelopera Nickel Development, firmy z długoletnim doświadczeniem na rynku. Nasze nieruchomości nad Bałtykiem nadają się zarówno dla singli jak i dla par. Sprzedaż mieszkań nad morzem odbywa się w biurach w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Poznaj zalety naszych nowych apartamentów na sprzedaż w Kołobrzegu:

  • kameralne osiedle w Kołobrzegu,
  • jeden lub dwa pokoje, idealne dla singli oraz par,
  • możliwość wyboru lokalu z tarasem,
  • wyposażone w aneks kuchenny,
  • wykończenie w standardzie pod klucz,
  • zakup bezpośrednio od dewelopera,
  • atrakcyjne ceny.

Mieszkania pod klucz nad morzem to ciekawa propozycja na rynku pierwotnym. Idealna dla osób, które marzą o przeprowadzce nad Bałtyk, lub chcą stworzyć dla siebie wygodną bazę noclegową. Lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać oczekiwania współczesnego człowieka. Ich wnętrza kojarzą się z beztroskim wypoczynkiem na wakacjach. Mamy nadzieję, że przeżyjesz w nich wyłącznie piękne chwile.

Mieszkania pod klucz nad morzem – zamieszkaj lub wynajmij

Apartamenty inwestycyjne pod klucz dostępne w naszej ofercie są przygotowane do natychmiastowej przeprowadzki. Dodatkowym atutem inwestycji Apartamenty Koło Brzegu są specjalnie stworzone strefy chillout. W budynku znajdziesz sauny i jacuzzi, dodatkowo do Twojej dyspozycji będzie zewnętrzna strefa plażowa. Jeśli nie chcesz zmieniać miejsca zamieszkania, a apartament nad morzem ma Ci służyć jedynie podczas urlopu, rozważ jego wynajem. Oferujemy profesjonalną pomoc operatora, który zajmie się sprawami związanymi z wynajmem. Dzięki tej opcji będziesz mógł korzystać z mieszkania tak długo jak zechcesz, a podczas Twojej nieobecności zarobi ono na swoje utrzymanie.