Lampy wiszące do przedpokoju LED – najciekawsze rozwiązania

Przedpokój to miejsce szczególne – tak naprawdę to właśnie w nim goście mają po raz pierwszy kontakt z naszym mieszkaniem. Jest to pierwsze wnętrze, które widzą, więc chociaż najwięcej uwagi pod tym względem przywiązuje się do salonu, tak naprawdę to właśnie przedpokój powinien być szczególnie reprezentacyjny. W świetle dnia wszystko jest w nim doskonale widoczne – ale gdy nadchodzi wieczór czy noc, musimy zadbać o odpowiednie oświetlenie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie piękne. Tylko w takim wypadku będzie podnosić piękno wnętrza, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się po pomieszczeniu – rozbieranie i ubieranie po wyjściu/przed wyjściem. Idealnie sprawdzą się w tym lampy Italux do przedpokoju.

Lampy Italux do przedpokoju

W przedpokoju można użyć różnych rodzajów lamp – niewątpliwie jednak najmniej sprawdzą się lampy stołowe, ponieważ dają zbyt mało światła. Często używa się w tym pomieszczeniu kinkietów, ale najlepiej sprawdzą się lampy Italux. Do przedpokoju – który pełni tak ważne funkcje – warto ich użyć, jako że oferują najlepsze, górne, światło, a przy tym zawsze można posiadać dodatkowe jego źródło – na przykład w postaci lampy stojącej w rogu.

Lampy Italux LED

Lampy LED to źródło światła, oparte na diodach elektroluminescencyjnych, które umieszczone zostały w oprawie charakterystycznej dla tradycyjnych żarówek. Tego typu lampy posiadają wiele zalet – wydajność, bezpieczeństwo stosowania, ale również i estetykę jeśli chodzi o wygląd. Lampy Italux do przedpokoju LED mogą być mniej lub bardziej nowoczesne czy ozdobne. Klienci mają do wyboru szereg doskonałych produktów, jak ACCADEMY SP 3, 5 czy 8 od IDEAL LUX, ozdobna ALBA SP7, niesamowita AUDI-80 SP, prosta GRETEL SP1, albo świetnie dopasowana do wnętrz w stylu industrialnym lampa sufitowe IGOR SP 1.