Lampy wiszące do przedpokoju – jakie wybrać?

Mam możliwość testowania niektórych produktów, dzięki czemu mogę opowiedzieć o ich użytkowaniu z pierwszej ręki. Jako że często się przeprowadzałam, miałam też okazję zaobserwować różnorodne rozwiązania oświetleniowe w przedpokojach – boczne, stołowe, stojące… Najlepsze – moim zdaniem – są jednak lampy wiszące! Nie da się ukryć, że im większy przedpokój, tym więcej potrzebuje światła, ale każdy chce sprawdzić przed wyjściem czy dobrze wygląda, a zbyt nikłe światło uniemożliwiałoby to nocą. Lampy wiszące są mocne, a przy tym wiele rozwiązań jest na tyle eleganckich, żeby od razu nadać wnętrzu szyku. Jeszcze przed przejściem do salonu nasi goście będą zachwyceni mieszkaniem!

Jakie lampy najlepsze do mieszkania

Lampy wiszące do przedpokoju mogą być w formie kinkietów – zawieszonych na ścianach – albo w formie tradycyjnego, odgórnego światła, które umieszczone jest na suficie. Które są najlepsze? Moim zdaniem te drugie. Kinkiety nie oferują światła jednolicie rozprowadzonego po całym pomieszczeniu – na pewno będą doskonałym dodatkiem, ale nie mogą być jedynym źródłem oświetlenia. Uważam też, że lampy wiszące do przedpokoju LED sprawdzą się najlepiej. To wydajne lampy o dużej mocy, które na pewno się każdemu przypadną do gustu – zresztą, w tej chwili chyba występują w większości domów, więc to nie nowość.

Jakie konkretnie modele bym polecała? Wszystko zależy od konkretnego stylu wnętrza – od tego, czy ktoś zaaranżował przedpokój w stylu nowoczesnym, czy też skandynawskim, a może jeszcze innym.