Jakie maszyny do betonu wybrać?

Firma od lat dystrybuuje maszyny do produkcji betonu. Działamy od 2000 r., stale się rozwijając i nawiązując współprace ze sprawdzonymi europejskimi producentami, cieszącymi się uznaniem w branży. Wprowadzamy na polski rynek najlepsze techniczne rozwiązania, również nowe technologie w branży. Znajdą u nas Państwo duży wybór nowych maszyn budowlanych takich jak pompy do betonu, pompogruszki, mieszalniki do betonu formy i linie do prefabrykacji, szlifierki do betonu etc. Prowadzimy serwis maszyn budowlanych do produkcji i dystrybucji betonu. W naszym sklepie można kupić oryginalne części zamienne, np. do pomp do betonu. Przygotowujemy także do objęcia dozorem TDT pompy do betonu i pompogruszki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Maszyny do betonu

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy maszyny do betonu, głównie pochodzące od włoskich liderów w tej branży. Oferujemy: pompy i pompogruszki do betonu SERMAC, mieszalniki do betonu SICOMA.

Firma SERMAC jest jednym ze światowych liderów produkcji pomp do betonu zabudowywanych na podwoziach samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy do betonu firmy SERMAC o różnej wielkości, w tym SIRIO 6RZ65 jedną z najdłuższych i najbardziej popularną w Europie, a także pompogruszki do betonu SERMAC Twinstar, w czterech wersjach długości wysięgnika.

Firma SICOMA OMG to producent mieszalników z własnymi unikalnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, chronionymi patentem. Ich urządzenia znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie (beton towarowy, prefabrykacja, strunobetony), ale także w przemyśle szklarskim, chemicznym, obróbce odpadów czy kopalniach złota. Nasze mieszalniki z powodzeniem wytwarzają doskonałej jakości mieszanki betonowe, np.:

  • towarowy,
  • samozagęszczalny,
  • ultrawysokościowy,
  • czy stabilizacje betonowe.

Dźwignice

Dźwignice do podnoszenia i przemieszczania ładunków w przestrzeni za pomocą cięgna zakończonego hakiem lub innym urządzeniem chwytnym, z naszej oferty pochodzą od znanych producentów jak Demag Cranes, Konecranes, ERIKKILA, SWF czy KITO. Wśród proponowanych przez nas rodzajów dźwignic są:

  • suwnice,
  • żurawie,
  • dźwignice podwieszane lekkie,
  • wciągniki przejezdne z torem.

Sprzedaż tych urządzeń to kompleksowa usługa w naszym wykonaniu, na którą składa się: wizja lokalna u klienta, wybór optymalnego udźwigowienia, dostawę wraz z montażem.

Produkcja i prefabrykacja betonu

Dostarczając i obsługując wielką ilość mieszalników do betonu SICOMA mamy duży udział w produkcji betonu w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi producentami betoniarni oraz z wiodącym włoskim producentem betoniarni – firmą Marcantonini. W gronie naszych dostawców są również producenci innych urządzeń, np. SAMI i LAIFE – nasi dostawcy silosów na cement poziomych i pionowych. Więcej mogą dowiedzieć się Państwo z zakładki – produkcja betonu.

Prefabrykacja betonu to dynamicznie rozwijający się segment branży budowlanej. W naszej ofercie w tym zakresie znajdą Państwo linie do produkcji prefabrykatów strunobetonowych od światowego lidera włoskiej firmy Nordimpianti, formy do betonu i stoły uchylne firmy Bianchi oraz szlifierki i inne urządzenia do obróbki powierzchni betonowych firmy Maema. Więcej informacji w zakładce – prefabrykacja betonu.