Dywaniki samochodowe dla tych, którzy chcą dbać o swoje auto

Każdy kierowca używa bardzo różnych akcesoriów w swoim aucie. Do tych, które większość właścicieli aut uznaje za nieodzowne i bardzo pożyteczne należą dywaniki samochodowe. Pojawia się jednak pytanie: które dywaniki kupić? Kierowcy mają bowiem do wyboru dywaniki tekstylne oraz dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe idealne na jesień i zimę

W każdym sklepie, które sprzedaje akcesoria samochodowe dostępne są dywaniki gumowe i tekstylne czyli welurowe. Każdy z rodzajów dywaników przeznaczony jest na inną porę roku. Dywaniki gumowe zostały przeznaczone na sezon jesienno-zimowy. Dywaniki do Passata również sprzedawane są w dwóch rodzajach. Dywaniki do Passata zarówno tekstylne, jak i gumowe są wykonane specjalnie pod kątem tych właśnie modeli Volkswagena. Dywaniki do Passata są więc dopasowane do niego perfekcyjnie. Produkowane z wysokiej jakości gumy dywaniki samochodowe chronią wykładzinę przed zabrudzeniami – podczas opadów jest ona zawsze sucha. 

Estetyczne dywaniki tekstylne 

Gdy nadchodzi wiosna kierowcy wymieniają gumowe dywaniki samochodowe na tekstylne. Dywaniki samochodowe tekstylne mają zdecydowanie bardziej atrakcyjny wygląd niż te gumowe. Ale nie są też pozbawione wad: każdy najmniejszy okruszek jest na nich natychmiast widoczny. Trzeba je więc regularnie odkurzać.

Dzięki dywanikom samochodowym wnętrze samochodu może wyglądać doskonale. Wszystkich tych, których zainteresował ten temat zachęcamy do przeczytania naszego innego tekstu. Wyjaśnimy w nich, jakie dywaniki do Passata warto wybrać.