Dlaczego warto kupić mieszkanie na Winogradach?

Kupno nowego mieszkania to bardzo poważny wydatek. Przed podpisaniem umowy z deweloperem warto przyjrzeć się kilku szczegółom oferty. Każdy przecież chce, aby jego mieszkania znajdowało się w bezpiecznej dzielnicy. 

Mieszkanie na Winogradach: jakie ma atuty?

Jeżeli chodzi o lokalizację nowego osiedla to jest ona wyjątkowo atrakcyjna. Osoby z dziećmi z pewnością docenią fakt, iż sąsiaduje ono z przedszkolami i szkołą. Z kolei inni docenią to, że z osiedla można bez najmniejszych problemów dojechać do innych dzielnic miasta. Nowe osiedle – pierwsze mieszkania na Winogradach zostaną oddane do użytku w 2019 roku – jest bardzo przyjazne dla mieszkańców. Osiedle będzie kameralne, powstaną tylko 3 budynki, w których znajdzie się 344 mieszkań. Mieszkania mają bardzo różny metraż. Są wśród nich mieszkania o metrażu 28 metrów, ale też i takie, których metraż przekracza 100 metrów kwadratowych. Plusem nowych mieszkań na Winogradach jest także funkcjonalny rozkład pomieszczeń niezależnie od tego, jaki jest jego metraż. 

Mieszkanie na Winogradach: wyjątkowo atrakcyjna oferta

Sąsiedztwo terenów zielonych dla wielu jest ogromnym atutem nowo powstającego osiedla na Winoradach. Osoby, którym marzy się wypoczynek po pracy w otoczeniu zieleni z pewnością docenią to, że nowe osiedle sąsiaduje z parkiem Jurija Gagarina, Szelągowskim i Cytadelą. Blisko jest z niego także do plaży nad rzeką Wartą. Okazuje się więc, że nawet w dużym mieście można mieszkać nie tracą kontaktu z przyrodą. Winogrady to dzielnica, w której mieszka się wyjątkowo komfortowo i przyjemnie.