Blokada kierownicy Land Rover

Blokada kierownicy do samochodów Land Rover to najlepsze rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć swoją terenówkę przed kradzieżą. To niezawodne zabezpieczenie, którego skuteczność oceniana jest przez specjalistów z branży na 99%. Wysoką jakość blokad układu kierowniczego poświadczają liczne atesty i certyfikaty wystawione przez niezależne ośrodki, na przykład polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz niemiecki ośrodek TÜV.

Zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą są również cenione przez polskich i zagranicznych kierowców. Ich opinie potwierdzają, że to produkty niezawodne, a jednocześnie dostępne w przystępnych cenach.

 

Blokada na kierownicę Land Rovera – całkowite unieruchomienie układu kierowniczego

Jak zabezpieczyć samochód terenowy przed kradzieżą? To bardzo proste – wystarczy zamontować zabezpieczenie. Blokada kierownicy do Land Rovera całkowicie unieruchamia układ kierowniczy, uniemożliwiając poruszanie kierownicą.

Blokady na kierownicę są kompatybilne z takimi autami brytyjskiej marki Land Rover, jak:

  • Discovery,
  • Freelander,
  • Range Rover,
  • Range Rover Evoque,
  • Range Rover Sport,
  • Range Rover Vogue.